Lista produktów producenta: - CromaCROMA PHARMA oferuje preparaty przeznaczone do kompleksowej terapii przeciwstarzeniowej. Odpowiadając na rosnące wymagania pacjentów, zarówno w kwestii oczekiwanych rezultatów, jak również najwyższego poziomu bezpieczeństwa zabiegów, stale poszukujemy nowych rozwiązań i możliwości, jakie współczesna medycyna daje w niwelowaniu oznak upływu czasu.


Preparaty z linii Princess powstały przy zastosowaniu rewolucyjnej, chronionej patentem technologii S.M.A.R.T. (Supreme Monophasic and Reticulated Technology). Do syntezy S.M.A.R.T. używany jest wyłącznie czysty i naturalny kwas hialuronowy pochodzący z biofermentacji. W procesie S.M.A.R.T. dzięki zastosowaniu czynnika wiążącego (BDDE) tworzona jest niezwykle gęsta macierz oraz idealnie czysty żel składający się z bardzo długich, mocnych i stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego.


Ostatnim etapem procesu S.M.A.R.T. jest usunięcie z żelu cząsteczek tlenu, co gwarantuje stabilność żelu po napełnieniu nim strzykawki, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo zabiegu i pełną nad nim kontrolę. Wypełniacze Princess są jednofazowe, złożone i wiskoelastyczne, co oznacza, że wyróżnia je idealna gładkość oraz bardzo duża elastyczność.


Ofertę CROMY uzupełniają specjalistyczne produkty starannie wyselekcjonowanych, spełniających najwyższe normy jakości, zaufanych marek. Od 2010 roku CROMA jest wyłącznym dystrybutorem włoskich mezokoktaili Promoitalia, które – w zależności od formuły – rewitalizują twarz oraz ciało, pomagają w walce z cellulitem i otyłością lub oddziałują na skórę głowy, hamując różne rodzaje łysienia.


Wśród pozostałych metod odmładzania, jakie CROMA z powodzeniem wprowadziła na polski rynek w 2012 roku, znajdują się także rewolucyjne, całkowicie wchłanialne nici First Lift PDO oraz Happy Lift do natychmiastowego, nieinwazyjnego liftingu twarzy lub – w przypadku nici First Lift PDO – także poprawy napięcia, struktury skóry oraz remodelingu wybranych partii ciała.


Poza innowacyjnymi produktami wykorzystywanymi w medycynie estetycznej, CROMA promuje także urządzenia high-tech. W 2011 roku wprowadziła do Polski najnowocześniejsze urządzenie do kriolipolizy Proshock Ice, które jako jedyne na rynku łączy terapię kriolipolizy i fali uderzeniowej.Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów