Lista produktów producenta: - Filorga Laboratories

„Od ponad 30 lat, Laboratoires FILORGA dostarcza na rynek innowacyjne rozwiązania dedykowane do walki z procesami starzenia się skóry. Dziś Filorga to lider oferujący rozwiązania przeciwstarzeniowe wykorzystywane w gabinetach medycyny estetycznej, gabinetach kosmetologicznych oraz stosowane jako pielęgnacja domowa. FILORGA może pochwalić się szeroką ofertą innowacyjnych, niechirurgicznych preparatów przeciwstarzeniowych: wypełniaczy zmarszczek (ART FILLER®), preparatów do mezoterapii (NCTF®), peelingów oraz urządzeń do fotostymulacji (LED).


Nasza siła wynika ze świadomości, że najlepsze efekty można osiągnąć wykorzystując wyłącznie preparaty o najwyższej jakości i skuteczności. Nasze światowej klasy produkty stosowane są przez najbardziej uznanych dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej i chirurgów plastycznych w ponad 60 krajach na całym świecie.


Kiedy w 2006 r. kupiłem firmę Filorga, moim celem było udostępnienie medycyny estetycznej dla szerszego grona odbiorców.  W rezultacie, w 2007 r. Laboratoires Filorga jako pierwsza firma wprowadziła na rynek linię kosmetyków o działaniu przeciwzmarszczkowym. Od tego czasu nasze produkty sprzedawane są w ponad 7 000 sklepów w ponad 60 krajach.


Naszym celem jest zdobycie pozycji globalnego lidera zarówno w zakresie rozwiązań przeciwstarzeniowych dla medycyny estetycznej jak również dla indywidualnego klienta. Dlatego też, ponad 20% naszych dochodów przeznaczanych jest na inwestycje w prace badawczo-rozwojowe. To umożliwia nam ciągłe wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby naszych klientów.”Dider Tabary


Prezes Laboratoriów Filorga

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów