Dostawa

  • czas dostawy - najczęściej: 24H-48H
  • koszt dostawy - kurier DPD: 15 zł
  1. Przesyłka dostarczana jest na adres podany przez Klienta w formularzu Zamówienia. Zmiana adresu dostawy po złożeniu przez Klienta zamówienia może zostać dokonana na wniosek Klienta, zgłoszony za pomocą wiadomości e-mail, wysłanej na adres biuro@hialupharm.pl, zawierającej w temacie zwrot „ZMIANA ADRESU”. Sklep może nie uwzględnić wniosku Klienta, jeżeli Produkt został już wysłany na adres podany w formularzu Zamówienia.
  2. Na łączny czas oczekiwania na otrzymanie przez Klienta danego Produktu (czas dostawy), składa się czas realizacji Zamówienia przez Sklep oraz czas dostarczenia Produktu przez przewoźnika. Czas realizacji Zamówienia przez Sklep, liczony jest od momentu potwierdzenia przez Sklep przyjęcia Zamówienia do realizacji do momentu nadania przez Sklep przesyłki zawierającej Produkty i wynosi maksymalnie 14 dni roboczych (dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni wolnych od pracy). Do powyższego czasu należy doliczyć czas dostawy Produktu przez danego przewoźnika, który uzależniony jest od wybranej przez Klienta formy dostawy i jest każdorazowo prezentowany na podstronie danego Produktu oraz w zakładce "warunki dostawy".
  3. Koszty dostawy Produktów ponosi Klient. Informacje o wysokości kosztów dostawy podane są każdorazowo obok prezentowanego w Sklepie Produktu w zakładce Dostawa.
  4. Zamówione w Sklepie Produkty są dostarczane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz do krajów Unii Europejskiej oraz innych krajów wskazanych w zakładce "warunki-dostawy".
  5. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy lub jej brak z powodu podania przez Klienta nieprawidłowego lub niepełnego adresu dostawy.