kupon rabatowy - hialu50
Flexus Fluid ONE 60mg/3ml x 1 ampułko-strzykawka Zobacz większe

Flexus Fluid ONE 60mg/3ml x 1 amp.-strzyk. + 4 maseczki FFP2

Fluid Fluid ONE 60mg/3ml to wyrób medyczny do wstrzykiwań dostawowych, który wskazany jest w leczeniu bólu towarzyszącego chorobie zwyrodnieniowej stawów. Preparat uzupełnia maź stawową, która niezbędna jest dla prawidłowego funkcjonowania stawu jednocześnie wspomagając jego funkcjonowanie.

Produkt przeznaczony dla dorosłych w opakowaniu jednodawkowym - jeden zastrzyk.

Więcej szczegółów

Valentis

7640153060228

Nowy produkt

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

540,00 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 520,00 zł Do 40,00 zł

OPIS:

Fluid Fluid ONE 60mg/3ml to wyrób medyczny do wstrzykiwań dostawowych zawierający sól sodową kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy to naturalny wielocukier, który stanowi naturalny składnik strukturalny skóry, tkanki podskórnej i łącznej. Do preparatu Flexus Fluid ONE kwas hialuronowy pozyskiwany jest z mikroorganizmów. Jest jednym z podstawowych składników mazi stawowej. Maź stawowa wypełnia jamę stawową zmniejszając tarcie powierzchni stawowych. Hialuronian sodu zawarty w preparacie podawany dostawowo uzupełnia maź stawową i pomaga utrzymać sprawność stawu, jego ruchomość i elastyczność. Równoważy mechaniczne obciążenie stawów z zewnątrz.

Preparat występuje w postaci szklanej strzykawki zawierającej klarowny, przezroczysty, lepki, sterylny i niepirogeniczny roztwór kwasu hialuronowego.

 

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: 

Fluid Fluid ONE 60mg/3ml jest wyrobem medycznym do wstrzykiwań dostawowych, który wskazany jest w leczeniu bólu towarzyszącego chorobie zwyrodnieniowej stawów. Preparat uzupełnia maź stawową, która jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania stawu wspomagając jego funkcjonowanie oraz działa wspomagająco na odnowę chrząstki stawowej.

Produkt przeznaczony dla dorosłych do jednorazowego użycia.

 

PRZECIWSKAZNIA:  

Nie należy stosować u pacjentów z nadwrażliwością na kwas hialuronowy oraz inne składniki zawarte w produkcie. Wstrzyknięcia do jamy stawowej są przeciwwskazane w przypadku obecnych lub przebytych infekcji chorób skórnych w obszarze wstrzyknięcia.

Nie należy wstrzykiwać dożylnie i pozastawowo.

 

OPAKOWANIE:

1 ampułko-strzykawka po 3ml

 

SKŁAD:

substancja czynna: 60 mg hialuronianu sodu
substancje dodatkowe: disodu dwunastowodny fosforan, sodu diwodorofosforan dwuwodny, chlorek sodu, woda oczyszczona do wstrzykiwań do 3,0 ml, pH 6.8~7.8

 

SPOSÓB UŻYCIA:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ LUB ETYKIETĄ.

Produkt do stosowania wyłącznie przez uprawniony personel medyczny. Przed użyciem zapoznaj się z informacją używania wyrobu medycznego i skonsultuj się z lekarzem.

Stosować miejscowo, dostawowo.

Flexus Fluid ONE stosuje się u dorosłych w dawce 1 strzykawka (3 ml) na cykl leczenia.

 

PRODUCENT:

Valentis AG, CH-6982 Agno – Lugano, Szwajcaria