ArthroHYAL OneShot (120mg/4,8ml) x 1 amp.-strzyk. Zobacz większe

ArthroHYAL OneShot (120mg/4,8ml) x 1 amp.-strzyk.

ARTHROHYAL OneShot to wyrób medyczny w postaci żelu dostawowego, zawierający 2,5% hialuronianu sodu. Preparat pozwala obniżyć poziom odczuwanego bólu umożliwiając wykonywanie codziennych czynności. Chroni chrząstkę stawową przed dalszą degeneracją. Dzięki dużej zawartości kwasu hialuronowego (120mg/4,8ml) ArthroHyal podaje sie jeden zastrzyk.

Więcej szczegółów

PRONOVIS GmbH

O-P-AHO-1

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

399,00 zł brutto

OPIS:

ArthroHyal OneShot 2,5% to wyrób medyczny zawierający hialuronian sodu w postaci żelu dostawowego. 
Preparat posiada wysokie stężenie hialuronianu sodu - 120mg/4,8ml w jednej dawce i jest produkowany w Niemczech z zachowaniem najwyższej jakości standardów wytwarzania preparatów medycznych.

Efekty działania po aplikacji utrzymują się co najmniej do 12 miesięcy. 

Wyprodukowany w Niemczech, produkt z certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 13485.

 

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: 

Dolegliwości bólowe i ograniczenia ruchomości stawów wynikające ze zmian zwyrodnieniowych lub pourazowych stawu kolanowego.

PRZECIWSKAZNIA:  

ArthroHyal OneShot 2,5% nie należy wstrzykiwać, jeżeli staw jest zakażony lub objęty poważnym zapaleniem, nie należy wstrzykiwać, jeśli w miejscu iniekcji lub w jego pobliżu występuje aktywna choroba, bądź zakażenie skóry.

Preparatu nie należy stosować u pacjentów z nadwrażliwością na kwas hialuronowy oraz inne składniki zawarte w produkcie.

Nie należy stosować u dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących.

Nie należy wstrzykiwać dożylnie i pozastawowo.

 

OPAKOWANIE:

1 ampułko-strzykawka po 4,8ml zawierająca 120 mg hialuronianu sodu;

 

SKŁAD:

w 1 ml: hialuronian sodu 25 mg; NaCl 0,9% 6,5 mg; disodium hydrogen phosphate 2H2O 0,563 mg; sodium dihydrogen phosphate 2H2O 0,045 mg; aqua per injection q.s; pH 6,8-7,4; osmolarność 270-400 mOsm/kg.


SPOSÓB UŻYCIA:
 

Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny. Przed użyciem zapoznaj się z informacją używania wyrobu medycznego i skonsultuj się z lekarzem.

Skórę zdezynfekować w miejscu wstrzyknięcia. Ampułko-strzykawka o pojemności 4,8 ml jest przeznaczona tylko do iniekcji do stawu kolanowego. W oparciu o dotychczasowe dane kliniczne i działanie przeciwbólowe preparatu, rekomenduje się stosowanie pojedynczej dawki ARTHROHYAL ONESHOT 120mg/4,8ml (2,5%).

Zabieg może być powtórzony w ciągu 6 miesięcy. 

PRZECHOWYWANIE:

Produkt sterylizowany parą. Nie stosować w przypadku uszkodzenia sterylnego opakowania. Przechowywać w temperaturze od 2 do 25 st. C. Zapobiegać wstrząsom. 

PRODUCENT:

PRONOVIS GmbH, Niemcy