Zobacz większe

SYNOCROME 20mg/2ml x 1 ampułko-strzykawka

SYNOCROME 20mg/2ml (10mg/ml) to wyrób medyczny do wstrzykiwań dostawowych zawierający sól sodową kwasu hialuronowego. Preparat jest polecany szczególnie osobom, u których rozpoznano chorobę zwyrodnieniową stawów. Posiada właściwości smarujące i absorbujące wstrząsy.

Preparat w opakowaniu zewnętrznym (ampułko-strzykawka w kartoniku wraz z ulotką).

Więcej szczegółów

Croma

O-BH-S-1

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

OPIS:

Synocrome 20mg/2ml (10mg/ml) to wyrób medyczny do wstrzykiwań dostawowych zawierający sól sodową kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy to naturalny wielocukier, który stanowi naturalny składnik strukturalny skóry, tkanki podskórnej i łącznej. Jest jednym z podstawowych składników mazi stawowej. Maź stawowa wypełnia jamę stawową zmniejszając tarcie powierzchni stawowych. Hialuronian sodu zawarty w preparacie podawany dostawowo uzupełnia maź stawową i pomaga utrzymać sprawność stawu, jego ruchomość i elastyczność. 

Preparat posiada właściwości smarujące i absorbujące wstrząsy.

Efekt po zastosowaniu może się utrzymywać przez wiele miesięcy po cyklu leczniczym w postaci od jednej do pięciu iniekcji wewnątrzstawowych.

 

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: 

Synocrome 20mg/2ml jest wyrobem medycznym przeznaczonym do wykonywania iniekcji w stawy maziówkowe (kolanowy, biodrowy, skokowo-goleniowy, barkowy) u ludzi w celu przywrócenia naturalnej wiskoelastyczności maziówek stawowych (wiskosuplementacja). Preparat jest wskazany w łagodzeniu bólu i ograniczonej ruchomości stawu w wyniku zmian zwyrodnieniowych lub urazów.


PRZECIWSKAZNIA:  

Synocrome 20mg/2ml nie należy stosować u pacjentów z nadwrażliwością na kwas hialuronowy oraz inne składniki zawarte w produkcie. Wstrzyknięcia do jamy stawowej są przeciwwskazane w przypadku obecnych lub przebytych infekcji chorób skórnych w obszarze wstrzyknięcia.

Nie należy wstrzykiwać dożylnie i pozastawowo.

 

OPAKOWANIE:

1 ampułko-strzykawka po 2,0 ml

Preparat w opakowaniu zewnętrznym (ampułko-strzykawka w kartoniku wraz z ulotką).

 

SKŁAD:

substancja czynna: 20 mg hialuronianu sodu;
substancje dodatkowe: chlorek sodu, wodorofosforan sodu, dwuwodorofosforan sodu, kwas cytrynowy i wodę do iniekcji;

Produkt jest sterylizowany przy użyciu pary w blistrze (jałowym opakowaniu). W procesie produkcji nie stosuje się materiałów pochodzenia zwierzęcego. Nie są one również używane jako surowce.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Produkt do stosowania wyłącznie przez uprawniony personel medyczny. Przed użyciem zapoznaj się z informacją używania wyrobu medycznego i skonsultuj się z lekarzem.

Stosować miejscowo, dostawowo.

Produkt jest sterylny i przeznaczony wyłącznie do jednorazowego użytku.

PRODUCENT:

Croma