ArthroDoc 2,2% (44mg/2ml) x 1 map.-strzyk. Zobacz większe

ArthroDoc 2,2% (44mg/2ml) x 1 map.-strzyk.

ARTHRODOC 2,2% (44mg/2ml) to wyrób medyczny w postaci żelu dostawowego, zawierającego 44 mg/ 2 ml niealergizującego kwasu hialuronowego otrzymanego w procesie fermentacji.

Tylko trzy podania na cykl. Czas działania do 12 miesięcy.

Przeznaczony do wszystkich stawów ruchomych.

Poprawia lepkosprężystość mazi stawowej.

Więcej szczegółów

PRONOVIS GmbH

O-P-AD-1

Nowy produkt

Dostępny

420,00 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 390,00 zł Do 60,00 zł
3 360,00 zł Do 180,00 zł

OPIS:

ARTHRODOC 2,2% (44mg/2ml) to wyrób medyczny zawierający hialuronian sodu w postaci żelu dostawowego. 
Preparat posiada wysokie stężenie hialuronianu sodu - 44mg/2ml w jednej dawce i jest produkowany w Niemczech z zachowaniem najwyższej jakości standardów wytwarzania preparatów medycznych.

Efekty działania po aplikacji utrzymują się co najmniej do 12 miesięcy. 

Wyprodukowany w Niemczech, produkt z certyfikatami ISO.

 

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: 

Dolegliwości bólowe i ograniczenia ruchomości stawów wynikające ze zmian zwyrodnieniowych lub pourazowych wszystkich stawów ruchomych.

PRZECIWSKAZNIA:  

ARTHRODOC 2,2% (44mg/2ml) nie należy wstrzykiwać, jeżeli staw jest zakażony lub objęty poważnym zapaleniem, nie należy wstrzykiwać, jeśli w miejscu iniekcji lub w jego pobliżu występuje aktywna choroba, bądź zakażenie skóry.

Preparatu nie należy stosować u pacjentów z nadwrażliwością na kwas hialuronowy oraz inne składniki zawarte w produkcie.

Nie należy stosować u dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących.

Nie należy wstrzykiwać dożylnie i pozastawowo.

 

OPAKOWANIE:

1 ampułko-strzykawka po 2 ml zawierająca 44 mg hialuronianu sodu;

 

SKŁAD:

w 1 ml: hialuronian sodu 22 mg; NaCl 0,9% 8,5 mg; disodium hydrogen phosphate 2H2O 0,563 mg; sodium dihydrogen phosphate 2H2O 0,045 mg; aqua per injection q.s;


SPOSÓB UŻYCIA:
 

Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny. Przed użyciem zapoznaj się z informacją używania wyrobu medycznego i skonsultuj się z lekarzem.

Skórę zdezynfekować w miejscu wstrzyknięcia. Ampułko-strzykawka o pojemności 4,8 ml jest przeznaczona tylko do iniekcji do stawu kolanowego. W oparciu o dotychczasowe dane kliniczne i działanie przeciwbólowe preparatu, rekomenduje się stosowanie pojedynczej dawki ARTHRODOC 2,2% (44mg/2ml).

PRZECHOWYWANIE:

Produkt sterylizowany parą. Nie stosować w przypadku uszkodzenia sterylnego opakowania. Przechowywać w temperaturze od 2 do 25 st. C. Zapobiegać wstrząsom. 

PRODUCENT:

PRONOVIS GmbH, Niemcy