BIOLEVOX HA 2,2% (44mg/2ml) ampułko-strzykawka Zobacz większe

BIOLEVOX HA 2,2% (44mg/2ml) x 1 ampułko-strzykawka

Biolevox HA 2,2% to wyrób medyczny w postaci żelu, zawierający 2,2% kwasu hialuronowego.
Preparat pozwala obniżyć poziom odczuwanego bólu umożliwiając wykonywanie codziennych czynności. Chroni chrząstkę stawową przed dalszą degeneracją. Jest produkowany w Niemczech z zachowaniem najwyższej jakości standardów wytwarzania preparatów medycznych.

Więcej szczegółów

Biovico

O-BHA-1

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

162,00 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 159,50 zł Do 5,00 zł
3 157,00 zł Do 15,00 zł
4 156,00 zł Do 24,00 zł

OPIS:

Biolevox HA to wyrób medyczny zawierający 2,2% kwasu hialuronowego w postaci żelu dostawowego. 
Preparat posiada wysokie stężenie kwasu hialuronowego w dawce - 44mg/2ml. W kuracji z użyciem trzech dawek jego ilość może być ponad dwukrotnie większa w porównaniu do innych tego typu preparatów. 
Dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego w jednej dawce, nie wymaga stosowania iniekcji o dużej objętości. Jest produkowany w Niemczech z zachowaniem najwyższej jakości standardów wytwarzania preparatów medycznych.

 

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: 

Biolevox HA pozwala obniżyć poziom odczuwanego bólu umożliwiając wykonywanie codziennych czynności. Chroni chrząstkę stawową przed dalszą degeneracją.

Efekty kuracji utrzymują się przez wiele miesięcy.

O ilości iniekcji w terapii decyduje lekarz specjalista.

 

PRZECIWSKAZNIA:  

BIOLEVOX HA nie należy wstrzykiwać, jeżeli staw jest zakażony lub objęty poważnym zapaleniem, nie należy wstrzykiwać, jeśli w miejscu iniekcji lub w jego pobliżu występuje aktywna choroba, bądź zakażenie skóry.

Preparatu nie należy stosować u pacjentów z nadwrażliwością na kwas hialuronowy oraz inne składniki zawarte w produkcie.

Nie należy stosować u dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących.

Nie należy wstrzykiwać dożylnie i pozastawowo.

 

OPAKOWANIE:

1 ampułko-strzykawka po 2ml zawierająca 44 mg hialuronianu sodu; sterylna igła (19G lub 21G)

 

SKŁAD:

hialuronian sodu 44mg/2ml; NaCl 0,9% 8,5 mg; dwusodowy wodorofosforan 0,563 mg; sodowy dwuwodorofosforan 0,045 mg; woda do iniekcji q.s. 


SPOSÓB UŻYCIA:
 

Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny. Przed użyciem zapoznaj się z informacją używania wyrobu medycznego i skonsultuj się z lekarzem.

Skórę zdezynfekować w miejscu wstrzyknięcia. Produkt należy wstrzykiwać raz w tygodniu dostawowo. W sumie wykonuje się od 3 do 5 zastrzyków.

Efekty pełnej kuracji utrzymują się przez co najmniej 6 miesięcy. W przypadku wysięku śródstawowego zaleca się jego usunięcie przed wykonaniem zastrzyku. 

PRZECHOWYWANIE:

Produkt sterylizowany parą. Nie stosować w przypadku uszkodzenia sterylnego opakowania. Przechowywać w temperaturze od 2 do 25 st. C. Zapobiegać wstrząsom. 

PRODUCENT:

Biovico

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: