Linerase 100 mg, fiolka Zobacz większe

Linerase 100 mg, 1 fiolka 5 ml + 1 maseczka FFP2

LINERASE 100 mg - jedyny, dostępny na rynku atelokolagen typu I nowej generacji przeznaczony do mezoterapii, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej sprężystość i blask.

Pierwszy efekt zabiegu LINERASE pojawia się po 72 godzinach i utrzymuje się do 3 tygodni. Terapia składa się od 2 do 4 zabiegów.

LINERASE z Perłą Dermatologii Estetycznej 2016.

Więcej szczegółów

LINERASE

ME-M-S-L100-1

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

335,00 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 330,00 zł Do 10,00 zł

OPIS:

LINERASE 100 mg - jedyny, dostępny na rynku wyrób medyczny zawierający atelokolagen nowej generacji. Produkt przeznaczony do mezoterapii, który regeneruje i odbudowuje skórę, przywracając jej sprężystość oraz blask. Preparat stymuluje produkcję fibroblastów oraz pobudza je do wytwarzania włókien endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

Preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry; redukcji wiotkości; redukcji rozstępów i blizn zanikowych; przywrócenia sprężystości i elastyczności skóry; wygładzenia zmarszczek.

Kolagen zawarty w preparacie LINERASE jest wyrobem zawierającym inny typ kolagenu, niż ten, który zawarty jest w kosmetykach do codziennej pielęgnacji. Atelokolagen typu I jest biomateriałem całkowicie wykluczającym pozabiegowe reakcje alergiczne; jest biodegradowalny i biozgodny (samoistnie i całkowicie rozpuszcza się w skórze). 

WSKAZANIA DO STOSOWANIA:

  • intensywna rewitalizacja;
  • regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej;
  • redukcja blizn zanikowych i rozstępów;
  • zmęczona, odwodniona skóra, której potrzebna jest regeneracja;
  • wygładzenie zmarszczek oraz przywracanie gęstości skórze dojrzałej i wiotkiej;
  • skóra, która wykazuje tendencję do przesuszania i przedwczesnego starzenia;
  • poprawa elastyczności i jędrności skóry;

LINERASE jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem, zarejestrowanym jako wyrób medyczny III klasy CE 0373.

Wyniki badań zgodnie z przyznanym certyfikatem ISO 10993-10 wykazały, że nie podrażnia skóry i nie wywołuje reakcji alergicznej oraz nie jest cytotoksyczny.

LINERASE nie jest wypełniaczem, ani typowym produktem do mezoterapii.

OPAKOWANIE:

1 fiolka

SKŁAD:

1 fiolka zawiera 100 mg atelokalgenu.

Brak konserwantów (100% atelokolagenu typu I).

Pochodzenie atelokolagenu – ścięgna Achillesa koni o najwyższym powinowactwie do kolagenu ludzkiego oraz wysokiej aktywności biologicznej, bardzo wytrzymałe.

SPOSÓB UŻYCIA:

Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny. Przed użyciem zapoznaj się z informacją używania preparatu i skonsultuj się z wykwalifikowanym lekarzem!

Pierwszy efekt zabiegu LINERASE pojawia się po 72 godzinach i utrzymuje się do 3 tygodni.

Terapia składa się od 2 do 4 zabiegów.

Po roku zaleca się wykonanie 1 zabiegu podtrzymującego.

Z 1 fiolki możemy wykonać zabieg na 4 obszary ciała np. : twarz, szyja, dekolt i ręce.

Przed wykonaniem iniekcji należy przygotować zawiesinę w stosunku 100 mg kolagenu na 5 ml soli fizjologicznej. Zawartość należy delikatnie wymieszać do uzyskania jednolitej zawiesiny.

(LINERASE: 1 op. = 1 fiolka, z której otrzymujemy 5 ml zawiesiny po dodaniu 5 ml sol. 0,9% NaCl lub 0,5 ml sol. 2% lidokainy + 4,5 ml sol. 0,9% NaCl)

Tak przygotowany preparat powinien być użyty podczas jednego zabiegu, a wszelkie pozostałości powinny zostać zutylizowane.

Zalecaną techniką aplikacji wyrobu medycznego LINERASE jest śródskórna iniekcja za pomocą cienkiej igły
o średnicy 30G oraz długości 4mm. W czasie aplikacji zaleca się dokładne sprawdzenie szczelności pomiędzy igłą a strzykawką.