ArthroVisc 40 2ml x 3 ampułko - strzykawki

ARTHROVISC 40 3x2ml to sterylny i niepirogenny żel zawierający skoncentrowany kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej (około 1500 kDa), uzyskany w wyniku fermentacji bakteryjnej w fizjologicznym buforze fosforanowym.

Więcej szczegółów

RegenLab

Nowy produkt

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

698,00 zł brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

ArthroVisc 40 2ml x 3 ampułko - strzykawki

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 688,00 zł Do 20,00 zł

OPIS:

ArthroVisc 40 - 3x2ml - to wyrób medyczny - żel zawierający skoncentrowany kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej (około 1500 kDa), uzyskany w wyniku fermentacji bakteryjnej w fizjologicznym buforze fosforanowym.

 

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: 

ArthroVisc 40 3x2ml jest wyrobem medycznym do wstrzykiwań dostawowych, który wskazany jest w leczeniu bólu towarzyszącego chorobie zwyrodnieniowej stawów. Preparat uzupełnia maź stawową, która jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania stawu wspomagając jego funkcjonowanie oraz działa wspomagająco na odnowę chrząstki stawowej.

Iniekcje dostawowe do kolana w celu leczenia objawowego bólu stawowego i poprawy ruchomości.

W celu uzyskania optymalnych efektów terapeutycznych, należy zastosować 3 iniekcje podawane w tygodniowych odstępach czasowych.

 

PRZECIWSKAZNIA:  

Nie należy stosować u pacjentów z nadwrażliwością na kwas hialuronowy oraz inne składniki zawarte w produkcie.

Nie podawać pacjentom ze stwierdzoną nadwrażliwością na jeden ze składników lub cierpiącym na poważne schorzenia, takie jak infekcja stawu lub ostra/miejscowa infekcja w miejscu zabiegu.

Nie zaleca się podawania pacjentom cierpiącym na choroby zapalne stawów, takie jak reumatoidalne zapalenie stawów lub choroba Bechterewa.

Nie należy wstrzykiwać dożylnie i pozastawowo.

Nie zaleca się podawania kwasu hialuronowego dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym.

 

OPAKOWANIE:

3 ampułko-strzykawki po 2 ml

Brak igieł w zestawie

 

SKŁAD:

2 ml roztworu zawiera 40 mg kwasu hialuronowego w buforze fosforanowym (chlorek sodu, wodorofosforan dipotasu, diwodorofosforan potasu, chlorek potasu) oraz wodę do wstrzykiwań.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

ArthroVisc 40 jest przeznaczony wyłącznie do jednorazowego użytku z jałowymi igłami jednorazowymi, których nie ma w zestawie.

W celu uzyskania optymalnych efektów terapeutycznych, należy zastosować 3 iniekcje podawane w tygodniowych odstępach czasowych.

Wstrzyknięcia do jamy stawowej należy wykonywać z zachowaniem takich samych środków ostrożności, jak w przypadku innych wstrzyknięć dostawowych, a w razie konieczności z wykorzystaniem kontroli obrazowej. Po wstrzyknięciu pacjent musi zachować 1-godzinną przerwę w aktywności fizycznej i unikać forsownych lub obciążających czynności przez 48 godzin po wstrzyknięciu dostawowym.

Produkt do stosowania wyłącznie przez uprawniony personel medyczny. Przed użyciem zapoznaj się z informacją używania wyrobu medycznego i skonsultuj się z lekarzem.

Stosować miejscowo, dostawowo.

UWAGI:

Ten produkt posiada oznaczenie CE2797. Oznakowanie CE wskazuje, że dany wyrób medyczny został zbadany przez producenta i uznany za spełniający wymogi UE dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Ten produkt posiada deklarację zgodności UE - spełnia wymogi Unii Europejskiej.

Do wyrobu medycznego dołączona jest etykieta w języku polskim.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. 

PRODUCENT:

Regen Lab France

2 Avenue de Laponie

91940 Les Ulis, France